Chat seksi shqip

Rated 3.87/5 based on 654 customer reviews

– Ajo pergjigjet JO, ketij i shkurtohet 10 cm por nuk eshte i knaqur dhee pyet perseri: A do martohesh me mua?

– Ajo perseri pergjigjet JO, ktij edhe 10 i shkurtohet.

Ja pret gjyshi nga dhoma tjeter :-”po ku dreqin po shkoni të gjithe ne kete ore”.

Tradita e shqiptarit Ne nje lokal qene grumbulluar nje grup shokesh e shoqesh.

Ejani dhe na vizitoni, besojme qe do ngeleni te kenaqur dhe do na vizitoni perseri pasi te formoni shoqeri qe nuk do e gjeni ne chate tjera, pasi qe stafi i Alba Chat eshte njeri nga stafet me te vjetra sa i perketit chatit ne pergjithsi.

Chat Shqip, Muzik Shqip, Filma Shqip, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta Shqip, Kuriozitete Shqip, Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18 , Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarkime, Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive – Org Chat Shqip - Zemra Chat eshte nje chat i cili ju mundeson qe te njoftoni dhe te kaloni sa me bukur me shoket dhe shoqet tua nga anembane bota, hyni dhe shikoni.

(Nese e kuptuat mire, nese jo, dmth qe djali ka ngel pa pen*s) Majmuni Dy vajza po laheshin ne dush dhe nejra prej tyre thote: – Majmunit tim kan filluar ti dalin qimet – tjetra pergjigjet: – Majmuni im ka filluar te haje edhe banane. Prezervativi Hyn njëri në farmaci dhe thotë: – Ju lutem, më jepni një prezervativ të zi! – Më ka vdekur miku, dhe desha t’i shprehë ngushëllime gruas së tij.

Baba dhe Biri Nje nate djali e sheh baben e vet tu ja ** te emen dhe e pyet baban: – Cka je tu be o babe? -Jo babi,kesaj radhe ia hodha une se s’kisha veshur brek. Martesa Së shpejti martesat do të duken kështu: Ofiqari: – A pranoni që të ndryshoni statusin tuaj në Facebook nga Single në Married. Ofiqari: – I lus kumbarët të afrohen dhe të klikojnë LIKE!

Paska pat nje ku*ve e madhe dhe dikush i ka sugjeruar te shkoje te ajo.-E dashur,fikim driten,une ve nje prezervativ e ti gjej se cfare shije ka.sapo fikin driten,ajo e merr ne goje dhe i thote: – shije djathi -prit nje minute,se nuk e kam vene akoma.Alba Chat eshte nje vend takim i rinise shqiptare ne internet qe prej 2006 dhe dita dites eshte renovuar dhe mbushur me gjera argetuese qe ndihmojne rinine per te gjetur shoeri te re dhe poashtu te bisedojne me shoket anembane botes.Gjithashtu ne faqen e Alba Chat tani keni mundesine qe te degjoni edhe Muzik Shqip dhe Muzik Anglishte dhe gjithashtu mund te kerkoni deshiren tuaj muzikore qe do ju plotesohen nga DJ te Radio Zemra.

Leave a Reply

  1. hartford gay dating 03-Jun-2020 21:57

    Using free sex chat phone lines in West Monroe Louisiana is one of the best ways of finding an exciting way to talk with many like-minded people. Check out our other free website, The Free Chat Line for more free chatline numbers.

  2. Java free sex cam 14-Nov-2020 22:25

    Only best Two way sex porn videos and movies for you.

  3. Free l ve vabcams porn sexs 11-Jun-2020 18:11

    But we do not advise you to use them as these sites might be fraudulent.